[Вступ]:
C#m x2
[Приспів]:
C#m BБули б у мене крила лелеки, я полетів би далеко,
A G#7І єдине моє кредо, було би - Сонце і небо!
C#m BБули б у мене крила лелеки, я полетів би по віки,
A N.C.
І єдині мої ліки, були би - Місяць і зірки..
C#m BБули б у мене крила лелеки, я полетів би далеко,
A G#7І єдине моє кредо, було би - Сонце і небо!
C#m BБули б у мене крила лелеки, я полетів би по віки,
A G#7І єдині мої ліки, були би - Місяць і зірки..
[Куплет 1]:
C#m AЗ крапки й до крапки йде, вітер віднесе тебе,
F#m G#7Щоб забуті на маршруті, були твої болі й люті.
C#m AСонця тіні на полях вже проклали новий шлях,
F#m G#7Моя мантра в дальніх мандрах, як любові сизий птах..
C#m AТак бувє стається, серце в грудях не б'ється,
F#m G#m7І єдині маяки - Місяць і зірки..
[Приспів]:
C#m BБули б у мене крила лелеки, я полетів би далеко,
A G#7І єдине моє кредо, було би - Сонце і небо!
C#m BБули б у мене крила лелеки, я полетів би по віки,
A G#7І єдині мої ліки, були би - Місяць і зірки.. (Були б у мене!)
C#m B A G#7
[Куплет 2]:
C#m AХочу облитіти в раз, зо-о три години час,
F#m G#7Усю Землю - аквареллю, змити ріки по-між нас!
C#m AЩоб душа між поверхів, між ключами тих птахів,
F#m G#7Прослизнула і заснула на одному з берегів..
C#m AТак бувє стається, серце в грудях не б'ється,
F#m G#m7І єдині маяки - Місяць і зірки..
[Приспів]:
C#m BБули б у мене крила лелеки, я полетів би далеко,
A G#7І єдине моє кредо, було би - Сонце і небо!
C#m BБули б у мене крила лелеки, я полетів би по віки,
A G#7І єдині мої ліки, були би - Місяць і зірки.. (Були б у мене!)
[Соло]:
C#m B A G#7
[Кода]:
C#m BБули б у мене крила лелеки, я полетів би по віки,
A G#7 C#mІ єдині мої ліки, були би - Місяць і зірки..
Відео
Додати відео