MONATIK - Тому що...

Автор
ElJuan
Відключити рекламу
[Вступ]:
D#m C#5
G#m A#m7Чому? Чому? Чому? Чому?
D#m C#5 G#mЧому? Чому? Чому? Чому? Мам?
 
[Приспів]:
D#m C#5 G#mЧому? Чому її не можу я забути?
A#m7 D#m C#5 G#mМамо, не може бути! Мамо, не може бути!
A#m7 D#m C#5 G#m Чому? Чому її не можу я забути?
A#m7 D#m C#5 G#mМамо, не може бути! Ой, мамо, не може бути! (Чому? Чому?)
 
[Куплет 1]:
D#m C#5 G#m A#m7Все співає в мені віднині, а чому не можу спати?
D#m C#5 G#m А чому її очі винні змогли мене закохати?
D#m C#5 G#mВірив, гадав, що зустрінеш, та не знав коли,
D#m C#5 G#mТак та буває, накривають почуття коли не до того взагалі..
 
[Приспів]:
D#m C#5 G#mЧому? Чому її не можу я забути?
A#m7 D#m C#5 G#mМамо, не може бути! Мамо, не може бути!
D#m C#5 G#mЧому? Чому її не можу я забути?
A#m7 D#m C#5 G#mМамо, не може бути! Мамо, не може бути!
 
D#m C#5 G#m A#7 x2
 
[Куплет 1]:
D#m C#5 G#m A#7 D#mЯкщо це те, що я думаю, як я вляпався! (Чому?)
C#5 G#m A#7Як так сталося? (Чому?) вона співає мені:
D#m C#5 G#m A#7"Хочу не хочу, але ти вже в думках глибоко засів, (Поплив від тих слів)
D#m C#5 G#mМіцно тримай у своїх руках і не виходь зі снів!"
 
[Приспів]:
D#m C#5 G#mЧому? Чому її не можу я забути?
A#m7 D#m C#5 G#mМамо, не може бути! Мамо, не може бути!
A#m7 D#m C#5 G#m Чому? Чому її не можу я забути?
A#m7 D#m C#5 G#mМамо, не може бути! Ой, мамо, не може бути! (Чому? Чому?)
 
[Соло]:
D#m C#5 G#m A#7 x4N.C.
А ти знаєш, як із серцем моїм граєш? Ось так!
 
[Кода]:
D#m C#5
G#m A#m7Чому? Чому? Чому? Чому?
D#m C#5 G#m A#m7Чому? Чому? Чому? Чому? Мам?
D#m C#5 G#m A#m7 Ось так! ось так! ось так! (Чому? Чому? Чому? Чому?)
D#m C#5 G#m Ось так! ось так! (Чому? Чому? Чому? Чому? Мам?)
A#m7 D#mТому що! А що?
Повідомити про помилку
Відео
 Додати відео
0 коментарів