Ткач Єгор і Козирь - Найкращі вчителі

Remove Ads
Капо на 4 лад
Бій в приспіві: ⬇️⬇️⬇️ ⬇️⬆️
Початок: Em C G Am 2x (Бас і вниз на кожен акорд)
 
 
 
Em C Ми хочемо слова подяки вам сказати,
G Am За те, що нас учили і розумному навчали!
Em C За допомогу вашу і за ваші слова,
G Am І За ту турботу, що для нас великою була.
Em C За ці два роки ви нам стали як батьки,
G Am І цю любов ми збережемо крізь роки.
Em C G Am Ми дуже вдячні за теплі будні з вами і їх завжди ми будем памʼятати.
 
 
Em CХай лунає дзвоник срібний,
G AmХай минають дні й роки,
Em CТа для нас ви назавжди
G AmНаші рідні вчителі.
 
Em CХай лунає дзвоник срібний,
G AmХай минають дні й роки,
Em CТа для нас ви назавжди
G AmНаші рідні вчителі...
 
Програш: Em C G Am 2x
 
Em C G Am Останній дзвоник пролунав для нас, ми вже не повернемося до вас
Em C G Am Хай дзвін дзвінок лунає знов, ми не повернемось вже на урок
Em C G Am Останній рік, останній клас, і нас не буде вже біля вас
Em C G Am Нажаль не буде вже теплих днів із вами які ми кожен тиждень проживали
Em C G Am Але ми завжди захочемо прийти і в усьому вам допомогти
 
 
Em CХай лунає дзвоник срібний,
G AmХай минають дні й роки,
Em CТа для нас ви назавжди
G AmНаші рідні вчителі.
 
Em CХай лунає дзвоник срібний,
G AmХай минають дні й роки,
Em CТа для нас ви назавжди
G AmНаші рідні вчителі...
Suggest a correction
Video
 Add a video
2 comments